Producenci

Pompy zatapialne, inaczej pompy zanurzeniowe to urządzenia, które po zanurzeniu w cieczy, mają za zadanie ją wypompować. Pompy tego typu wypompowują wodę czystą, brudną, jak i również ścieki czy szambo. W ofercie sklepu tophydro.pl znajdziecie urządzenia do wypompowania każdego rodzaju cieczy. Proponujemy produkty typowo do użytku domowego, aby wypompować wodę z zalanego pomieszczenia np. garażu czy piwnicy. W sprzedaży mamy także pompy do szamba z rozdrabniaczem, tradycyjne pompy do szamba oraz różnorodne pompy do odwodnień.

 

Pompy zatapialne

Pompy zatapialne, znane również jako pompy zanurzeniowe mają rozliczne zastosowanie w przypadku wypompowania lub przepompowania wody czystej, jak i brudnej. Z uwagi na warunki pracy (muszą zostać zanurzone w wodzie), są w stu procentach wodoodporne. Należy wiedzieć, że dostępne są różnego rodzaju pompy zatapialne, a wybór najlepszego modelu determinowany będzie potrzebami.

Pompy zatapialne dzielą się na te do wody czystej oraz do wody brudnej. To główny, podstawowy podział urządzeń tego rodzaju. W naszym sklepie znaleźć można wiele modeli pomp zatapialnych, które poradzą sobie zarówno z wypompowaniem wody czystej, jak i brudnej. Decydując się na pompę zatapialną do wody czystej, możną ją wykorzystać do wypompowania wody np. ze studni kręgowej czy basenu. Oczywiście pod warunkiem, że woda, która ma być wypompowana, jest wolna od zanieczyszczeń lub zawiera ich niewielkie ilości.

Wśród pomp zatapialnych do wody brudnej znaleźć można urządzenia w wielu kategoriach dedykowanych. Pompy do szamba z rozdrabniaczem, pompy do szamba tradycyjne, a także pompy do odwodnień używane np. w przemyśle.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl