Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Posiadasz działkę za miastem, ogródek i nie masz możliwości podłączenia się do sieci energetycznej? Chcesz mieć jednak dostęp do czystej wody? Pompy ręczne to najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji. Urządzenia w zależności od modelu i konstrukcji pozwalają zasysać i pompować wodę z różnych głębokości, przy określonej wydajności. Oferowane pompy ręczne mogą spełniać również funkcję ozdobną (abisynka ozdobna), będąc elementem małej architektury np. w przydomowych ogrodach.

Pompy ręczne

Pompy ręczne oferowane w sklepie tophydro.pl pozwalają czerpać wodę ze studni bądź innych zbiorników. Napędzane siłą mięśni i w zależności od modelu, oferują zróżnicowane parametry pracy. Proponujemy tradycyjne pompy typu abisynka, jak również wydajne pompy skrzydełkowe, wyprodukowane przez renomowaną firmę Omnigena. Wybór pomp ręcznych Omnigena to gwarancja, że będą pracowały przez długie lata. Konstrukcja poszczególnych urządzeń wykonana została z najlepszych materiałów, dzięki czemu są one odporne na korozję, jak i również na działanie czynników atmosferycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na pompy ręczne, zarówno typu abisynka, jak i pompy skrzydełkowe. Każda pompa ręczna posiada określone parametry, dzięki czemu w prosty sposób można dopasować dla siebie najkorzystniejsze rozwiązanie. Służymy pomocą w doborze najlepszych pomp ręcznych, zapraszamy do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl