Pompa głębinowa 3,5 SC 3-19 Omnigena 230V WK kabel 18 m
Opis
Pompy głębinowe firmy Omnigena to najwyższa jakość wykonania w przystępnych cenach. Dlaczego warto zastanowić się nad pompą głębinową 3,5 SC 3-19 230 z wbudowanym kondensatorem? Urządzenie może być montowane w wierconych ujęciach głębinowych, kręgowych oraz zbiornikach wolno stojących, gdzie nie ma możliwości używania pomp powierzchniowych. Co istotne, pompa głębinowa powinna być zamontowana jedynie w miejscach, gdzie lustro wody jest poniżej 8 metrów.
Pompa głębinowa Omnigena gwarantuje pracę na najwyższych parametrach. Urządzenie przygotowano z użyciem najlepszych materiałów, jak choćby stali nierdzewnej. Dzięki temu w sposób perfekcyjne chronione są wszystkie elementy urządzenia, mające stały kontakt z wodą. W jakich miejscach używać można tych pomp głębinowych? Domki letniskowe, zakłady rolnicze, ogrodnicze, a nawet gospodarstwa domowe.
CECHY:
- podwyższona odporność na piach zawarty w pompowanej wodzie
- możliwość instalacji w rurze studziennej o średnicy wew. od 100 mm, co znacznie obniża koszty inwestycyjne,
- pompa z wbudowanym kondensatorem co powoduje łatwe podłączenie elektryczne,
- wszystkie elementy pompy mające styczność z wodą wykonane są z materiałów nierdzewnych,
- wbudowane w uzwojeniu zabezpieczenie termiczne, czyli pełne zabezpieczenie silnika przed przegrzaniem,
- trzyżyłowy kabel zasilający
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 95 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 95 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 9,5 bar |
| Wysokość | 119 cm |
| Średnica pompy | 90 mm |
| Waga | 16,5 kg |
| Długość przewodu | 18 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100497 |