Pompa WQ 15-7-1,1 Premium 230V Omnigena z rozdrabniaczem
Opis
Pompa z rozdrabniaczem Omnigena WQ 15-7-1,1 to doskonałe urządzenie, które poradzi sobie z zanieczyszczeniami. Ścieki, gnojowica, ale również możliwość wypompowania wody ze studzienek, zalanych pomieszczeń, zbiorników. Wielofunkcyjność tego urządzenia to ogromna zaleta. Sprawdzi się zarówno w firmach budowlanych, jak i gospodarstwach rolniczych czy ogrodnictwie.
Pompa WQ 15-7-1,1 wykonana jest z solidnych materiałów (żeliwo, stal nierdzewna), oferując znakomite osiągi podczas pracy. Maksymalna wysokość podnoszenia 18 metrów, zaś wydajność do 340 litrów na minutę. Pompa jest zabezpieczona przed pracą na sucho, poprzez zamontowany sterownik pływakowy.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy – żeliwo
wirnik – żeliwo
system rozdrabniający – stal nierdzewna
wał pompy – stal nierdzewna
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 340 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 18 m |
| Maksymalna głębokość zanurzenia | 10 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Napięcie | 230V |
| Maksymalna temperatura wody | 35ºC |
| Króciec tłoczny | 2'' / 65mm |
| Waga | 26,5 kg |
| Wysokość pompy | 51 |
| Średnica pompy | 24 |
| Długość przewodu | 9,5 m |
| Klasa izolacji | B |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Kod EAN | 5907761101982 |