Pompa zatapialna Multi WQ 1500F Omnigena 230V
Opis
Pompa zatapialna WQ 1500F Omnigena to urządzanie o znakomitych parametrach. Maksymalna wysokość podnoszenia do 40 metrów, natomiast maksymalna wydajność wynosi 270 litrów na minutę. Pompa WQ 1500F znakomicie nadaje się do pracy przy opróżnianiu wody z basenów, wypompowania wody z piwnic czy garaży oraz pompowania wody ze zbiorników wodnych. Sprawdzi się zarówno w gospodarstwach domowych, jak i rolnych czy firmach.
Sterowanie pływakowe gwarantuje pewność, że pompa zatapialna nie będzie prasowała na sucho. Całe urządzenie zostało wykonane z doskonałej jakości materiałów, co gwarantuje długi czas eksploatacji.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa silnika – stal nierdzewna
obudowa pompy – żeliwo
wirniki – żeliwo
sito wlotowe – stal nierdzewna
wieko pompy – żeliwo
dławica mechaniczna – ceramik – grafit / grafit- ceramika
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 270 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 40 m |
| Maksymalna głębokość zanurzenia | 10 m |
| Moc silnika | 1,5kW |
| Napięcie | 230V |
| Maksymalna temperatura wody | 35ºC |
| Wielkość zanieczyszczeń max. | 0,5 mm |
| Króciec tłoczny | GW 2'' |
| Waga | 28,5 kg |
| Wysokość pompy | 63 |
| Średnica pompy | 23 |
| Długość przewodu | 8 m |
| Klasa izolacji | B |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Kod EAN | 5907761102897 |