Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Falowniki to sprzęt, który pozwala na sterowanie pompą. Urządzenie można podłączyć do pompy powierzchniowej, pompy głębinowej i innych. Kluczowe jest wybranie falownika, który będzie pasował parametrami do konkretnego silnika pompy. W ofercie tophydro.pl znajdziecie najlepsze sterowniki renomowanej polskiej firmy Omnigena. Sprzedajmy falowniki o różnorodnych parametrach, dzięki czemu w łatwy sposób można znaleźć urządzenie, które będzie pasowało do posiadanego silnika pompy.

Falowniki

Sklep tophydro.pl proponuje falowniki Omnigena, dostosowane do różnego rodzaju pomp. Każdy z falowników posiada określone parametry, co w sposób prosty pozwoli dopasować konkretny model do danego silnika pompy wirowej.

Dlaczego warto zdecydować się na falownik Omnigena? Ten sprzęt to same korzyści przy niskim nakładzie finansowym. Urządzenie pozwoli utrzymywać stałe ciśnienie niezależnie od poboru wody. Dobry falownik to gwarancja redukcji kosztów energii, poprzez umiejętne regulowanie obrotów silnika. To również dłuższa eksploatacja posiadanego zestawu, z uwagi na tryb regulacji i czuwania obrotów wirnika. Falowniki to doskonałe uzupełnienie urządzeń takich jak pompy głębinowe czy hydroforowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl