Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Filtry studzienne są niezwykle istotne w instalacjach hydroforowych. Korzystając z zestawów hydroforowych, które pozwalają zaopatrywać w wodę np. domy, konieczne jest zadbanie o odpowiednie dodatkowe urządzenia. W miejscach, gdzie woda jest zanieczyszczona piaskiem, niezbędne jest skorzystanie z możliwości, jakie daje filtr studzienny. Jego użycie pozwoli wyeliminować zanieczyszczenia, znajdujące się w pompowanej wodzie.

Proponujemy filtry studzienne Wimest, o różnych parametrach. Sprawdź ofertę tophydro.pl i wybierz najlepszy filtr studzienny dla siebie.

Filtry studzienne

Filtry studzienne firmy Wimest oferowane w sklepie tophydro.pl są wykonane z najlepszych materiałów, co gwarantuje odporność na korozję. Proponujemy filtry o różnych parametrach, dzięki czemu można dopasować najlepsze rozwiązanie dla siebie. W naszym sklepie znajdziecie filtry długie (195 cm) oraz krótkie (137 cm), z różnymi średnicami (32 mm, 40 mm, 50 mm), z zakończeniem typu ślimak lub grot.

Proponowane przez nas filtry studzienne wykonane są z owierconej, ocynkowanej rury stalowej, siatki miedzianej, drutu miedzianego lub perforowanej blachy mosiężnej oraz trzpienia żeliwnego.

Filtry studzienne zalecane są do stosowania jako alternatywnego rozwiązania dla studni kręgowych. Można również z nich korzystać w studniach kręgowych, celem filtracji tłoczonej wody. Filtr studzienny Wimest sprawdzi się także w ramach pogłębiania studni kręgowych. Istnieje możliwość wykorzystania filtrów studziennych w ramach współpracy z pompami samozasysającymi lub ogrodowymi pompami ręcznymi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl