Producenci

Zbiorniki hydroforowe przeponowe to urządzenia, które pozwalają magazynować wodę do celów przemysłowych lub spożywczych. Można je łączyć z pompami głębinowymi lub pompami hydroforowymi, tworząc tym samym niezwykle wydajne zestawy hydroforowe. Taki zestaw z powodzeniem będzie zasilał wodą instalacje w gospodarstwach rolnych, ogrodniczych, domach jednorodzinnych, jak również w przemyśle. Oferujemy zbiorniki przeponowe tylko sprawdzonych producentów: Hydro-Vacuum, Wimest czy Omnigena. Ogromny wybór w najlepszych cenach w internecie.

Zbiorniki hydroforowe przeponowe

Zbiorniki hydroforowe przeponowe to urządzenia, które pozwalają magazynować wodę przeznaczoną do celów użytkowych bądź pitnych. Ogromną zaletą takich zbiorników jest zamontowana w ich wnętrzu membrana (przepona). Dlaczego to tak istotne? Przestrzeń we wnętrzu zbiornika, pomiędzy przeponą, a ścianą urządzenia wypełnia powietrze z ciśnieniem na odpowiednim poziomie. To gwarancja, że cała instalacja będzie utrzymywała odpowiednie ciśnienie. Zaletą takiego rozwiązania jest również fakt, że woda nie ma kontaktu z wewnętrznymi ścianami zbiornika. Pozwala to chronić urządzenie przed korozją, jak również daje pewność, że woda nie zostanie zanieczyszczona.

Zbiorniki hydroforowe przeponowe mogą być wykorzystywane w instalacjach wodociągowych do magazynowania wody oraz zasilania w nią budynków jednorodzinnych. Dobrze dobrane pompy hydroforowe lub pompy głębinowe, po połączeniu ze zbiornikiem, stworzą wydajny zestaw hydroforowy. Urządzenia można wykorzystywać w gospodarstwach rolnych, zakładach produkcyjnych, jak również w ramach systemów nawadniania.

Sklep tophydro.pl proponuje zbiorniki przeponowe o różnych parametrach i pojemnościach. Zbiorniki hydroforowe przeponowe 24 litry, 50 litrów, 80 litrów, 100 litrów, 150 litrów, 200 litrów, 300 litrów, 500 litrów. Oferujemy urządzenia o orientacji poziomej, jak i pionowej. Nasza oferta to produkty od renomowanych polskich producentów, takich jak Omnigena, Wimest czy Hydro-Vacuum.

Dlaczego warto wybrać zbiornik hydroforowy przeponowy z oferty tophydro.pl?:
- konstrukcja, która ogranicza zanieczyszczenie
- skuteczna ochrona przed korozją urządzenia
- pojemność zbiorników przeponowych jest większa niż tradycyjnych odpowiedników
- możliwość użytkowania przy wodzie z zawartością wapnia
- nie wymagają uzupełniania powietrza
- zbiorniki poziomie pozwalają na bezpośredni montaż pompy lub osprzętu
- niezwykła żywotność oraz bezproblemowy montaż

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl