Pompa SKSb 2 stopniowa bez silnika Wimest
Opis
Pompa hydroforowa SKSb Wimest 2 stopniowa bez silnika jest przeznaczona do pompowania cieczy czystej, której maksymalna temperatura może wynosić 60°C. To zdecydowanie więcej niż w przypadku innych pomp hydroforowych dostępnych na rynku. Pompa może tłoczyć wodę z ciałami stałymi w ilościach śladowych, o maksymalnym rozmiarze 0,5 mm, zaś gęstość do 1,3 kg/dm³, a lepkość do 10 mm²/s. Pompy hydroforowe Wimest to maksymalna głębokość zasysania 8 metrów.
Pompa SKSb bez silnika może być wykorzystywana w wielu miejscach. Znakomicie sprawdzić się do zasilania w wodę instalacji wodociągowych w domach. Idealne rozwiązanie do systemów nawadniania, do zasilania w wodę gospodarstw rolnych oraz ogrodniczych. Sprawdzi się także jako element instalacji wodociągowej w domkach letniskowych czy na działkach rekreacyjnych. Pompa hydroforowa Wimest po połączeniu ze zbiornikiem o odpowiedniej pojemności stworzy wydajny zestaw hydroforowy.
Pompa SKSb 2 stopniowa jest bez kryzy, które należy dokupić.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
⭐wał – stal nierdzewna
⭐wirniki – mosiądz
⭐korpus pompy – żeliwo
⭐korpus tłoczny – żeliwo
⭐korpus ssący - żeliwo
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 91 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 65 m |
| Ciśnienie maksymalne | 6,5 Bar |
| Maksymalna głębokość ssania | 8 m |
| Temperatura wody | maks. 60ºC |
| Króciec ssący | 1¼'' |
| Króciec tłoczny | 1¼ |
| Ilość wirników | 2 |
| Wirniki | mosiądz |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Długość | 66 cm |
| Waga | 20 kg |