Zbiornik hydroforowy ZBOL 100 l Hydro-Vacuum
Opis
Zbiornik przeponowy Hydro-Vacuum 100 l o orientacji poziomej, wykorzystywany jest do magazynowania wody. Urządzenie może być połączone z pompą głębinową, co znacznie zwiększa jego wydajność. Znakomicie sprawdzi się w domach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych, a także w ogrodnictwie, rolnictwie czy przemyśle.
Zbiornik Hydro-Vacuum to specjalistyczna konstrukcja, gdzie woda gromadzona jest w specjalnej membranie. Dzięki temu nie ma ona styczności z wewnętrznymi elementami zbiornika, co pozwala unikać korozji. To urządzenia o dużej wydajności, wytrzymałe, wolne od korozji lub uszkodzeń mechanicznych. Z uwagi na rozwiązania konstrukcyjne, montaż zbiornika nie jest skomplikowany.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
⭐obudowa zbiornika – stal węglowa
⭐flansza – stal
⭐przepona – guma EPDM
Dane techniczne
| Ciśnienie maksymalne | 6 bar |
| Wysokość | 55 cm |
| Średnica | 50 cm |
| Długość | 68 cm |
| Waga rzeczywista | 25 kg |
| Średnica króćca tłocznego | 1" |
| Orientacja | pozioma |
| Kod EAN | 5905476931177 |