Pompa hydroforowa WZ 750 230V z osprzętem Omnigena
Opis
Proponowana pompa hydroforowa WZ 750 230V z osprzętem (wyłącznik ciśnieniowy i manometr) to urządzenie, które pozwoli zaopatrywać w wodę czystą zimną z własnego ujęcia np. domy jednorodzinne, domki letniskowe, ogrodnictwo. Połączenie ze zbiornikiem przeponowym poziomym np. 50 litrów Omnigena stworzy niezwykle wydajny zestaw hydroforowy. Należy pamiętać, że pompy hydroforowe mogą zasysać wodę z głębokości nieprzekraczającej 8 metrów od miejsca usadzenia pompy.
Pompa hydroforowa Omnigena WZ 750 jest przygotowana z najlepszych materiałów. Mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sprawiają, że urządzenie jest odporne na różnego rodzaju niekorzystne zjawiska. To także gwarancja, że będzie znakomicie służyła przez lata.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
wałek pompy – stal nierdzewna
wirnik – mosiądz
korpus tłoczny – żeliwo
korpus ssący - żeliwo
obudowa stojana – aluminium
dławica mechaniczna – węglik-krzemu/grafit
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 48 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 74 m |
| Ciśnienie maksymalne | 7,4 Bar |
| Maksymalna głębokość ssania | 8 m |
| Temperatura wody | maks. 35ºC |
| Zasilanie | 230V |
| Moc silnika | 0,75kW |
| Króciec ssący | 1'' |
| Króciec tłoczny | 1'' |
| Ilość wirników | 1 |
| Wysokość | 21 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość | 28 cm |
| Waga | 11,5 kg |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761105782 |