Zbiornik przeponowy poziomy 50L Omnigena
Opis
Zbiornik przeponowy Omnigena 50 litrów pozwala uzyskać optymalne ciśnienie w układzie hydroforowym. Niewielkie rozmiary sprawiają oraz pozioma orientacja sprawiają, że nie zajmuje wiele miejsca. Po połączeniu z pompą, sterownikiem oraz wężem antywibracyjnym stworzy niezwykle wydajny zestaw, prosty w obsłudze i konserwacji.
Zbiornik przeponowy, czyli wyposażony w specjalną membranę gumową, która sprawia, że woda nie ma kontaktu z wewnętrznymi ścianami urządzenia. Gwarantuje to ochronę zbiornika przed korozją, jak i również zapewnia odpowiednią jakość wody. Zbiorniki przeponowe Omnigena to długa żywotność oraz prostota i szybkość montażu.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
płaszcz zbiornika – stal stopowa
flansza – stal galwanizowana
przepona – EPDM
Dane techniczne
| Ciśnienie maksymalne | 8 bar |
| Zakres temperatury pracy | od 0ºC do 35ºC |
| Wysokość | 38 cm |
| Średnica | 36 cm |
| Długość | 57 cm |
| Waga rzeczywista | 8 kg |
| Rozmiar przyłącza | 1'' |
| Orientacja | pozioma |
| Kod EAN | 5902341050308 |