Pompa hydroforowa WZ 750 230V Omnigena
Opis
Pompa hydroforowa WZ 750 Omnigena może dostarczać czystą zimną wodę z własnego ujęcia. Stosowana najczęściej jest do zaopatrywania domów jednorodzinnych, domków letniskowych, ogrodnictw. Jej parametry pozwalają na zasysanie wody z maksymalnej głębokości 8 metrów. Urządzenie zostało wykonane z najlepszych materiałów (mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo), co gwarantuje żywotność oraz niezwykle wydajną pracę.
Pompa hydroforowa WZ 750 może zostać wykorzystana do stworzenia niezwykle wydajnego zestawu hydroforowego. W tym celu należy do pompy dodać zbiornik 50L Omnigena i wąż antywibracyjny 600 mm. Dodatkowo celem jeszcze lepszych zabezpieczeń i większe automatyzacji pracy, warto dokupić wyłącznik BRIO SK13 oraz włącznik OPC59. Wszystkie te produkty znajdują się poniżej, w PRODUKTY POWIĄZANE.
Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem pompy WZ 750 z dodatkowymi produktami, zapraszamy do kontaktu. Znajdziemy najkorzystniejsze cenowo rozwiązanie.
Oferowana pompa jest bez osprzętu
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
wałek pompy – stal nierdzewna
wirnik – mosiądz
korpus tłoczny – żeliwo
korpus ssący – żeliwo
obudowa stojana – aluminium
dławica mechaniczna – węglik-krzemu/grafit
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 48 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 74 m |
| Ciśnienie maksymalne | 7,4 Bar |
| Maksymalna głębokość ssania | 8 m |
| Temperatura wody | maks. 35ºC |
| Zasilanie | 230V |
| Moc silnika | 0,75kW |
| Króciec ssący | 1'' |
| Króciec tłoczny | 1'' |
| Ilość wirników | 1 |
| Wysokość | 21 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość | 28 cm |
| Waga | 11,5 kg |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5902341050155 |