Pompa hydroforowa MH 2000 INOX Premium Omnigena
Opis
Pompa hydroforowa MH 2000 INOX PREMIUM firmy Omnigena to urządzenie o doskonałych parametrach pracy. Może pompować do 130 litrów wody na minutę, przy maksymalnym podnoszeniu do 75 metrów. Naturalnie konkretne wydajności są ściśle związane z wydajnością studni. Pompa MH 2000 przeznaczone jest do pompowania wody zimnej, czystej i słodkiej, która może zostać wykorzystana do zasilania instalacji wodociągowych w domach, czy też firmach. Sprawdzi się również jako wydajny element systemów nawadniania.
Pompa wyprodukowana jest z najlepszych materiałów, takich jak np. stal nierdzewna. To gwarantuje trwałość urządzenia i ochronę przed korozją. Solidna konstrukcja, prostota montażu i obsługi, cicha praca i doskonałe parametry pracy sprawiają, że warto zdecydować się na pompę Omnigena MH 2000 INOX PREMIUM.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
korpus ssący oraz tłoczny – żeliwo
konsola – żeliwo
obudowa pompy – stal nierdzewna
wał pompy – stal nierdzewna
dławica mechaniczna – węglik-krzemu / grafit
wirniki – stal nierdzewna
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 130 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 75 m |
| Ciśnienie maksymalne | 7,5 Bar |
| Maksymalna głębokość ssania | 7 m |
| Temperatura wody | maks. 35ºC |
| Zasilanie | 230V |
| Moc silnika | 2kW |
| Króciec ssący | 1¼'' |
| Króciec tłoczny | 1'' |
| Wirniki | stal nierdzewna |
| Wysokość | 19 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Długość | 46 cm |
| Waga | 19 kg |
| Długość kabla | 0,6 m |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761113763 |