Zbiornik przeponowy poziomy 100L Omnigena
Opis
Zbiornik przeponowy poziomy 100 litrów firmy Omnigena to znakomita jakość w rozsądnej cenie. Omnigena od wielu lat dostarcza najlepsze urządzenia, takie jak zbiorniki czy pompy różnego typu, co gwarantuje ich długą żywotność i doskonałe parametry pracy. Zbiornik przeponowy o pojemności 100 litrów pozwala magazynować wodę użytkową, którą można wykorzystywać do celów spożywczych lub przemysłowych.
Zbiorniki przeponowe można połączyć z odpowiednimi pompa hydroforowymi, dzięki czemu stworzą niezwykle wydajny system zasilania w wodę domów, czy firm. Dodatkowo do zbiornika warto zakupić sterownik – wyłącznik, co pozwoli stworzyć komfortowy w obsłudze układ hydroforowy.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
płaszcz zbiornika – stal stopowa
flansza – stal galwanizowana
przepona – EPDM
Dane techniczne
| Ciśnienie maksymalne | 8 bar |
| Zakres temperatury pracy | od 0ºC do 35ºC |
| Wysokość | 48 cm |
| Średnica | 46 cm |
| Długość | 71 cm |
| Waga rzeczywista | 12,5 kg |
| Rozmiar przyłącza | 1'' |
| Orientacja | pozioma |
| Kod EAN | 5902341050322 |