Pompa MH 2000 INOX Premium z osprzętem
Opis
Pompa hydroforowa Omnigena MH 2000 INOX Premium z osprzętem to urządzenie o doskonałych parametrach pracy. Pozwala tłoczyć do 130 litrów wody na minutę, przy maksymalnym podnoszeniu do 75 metrów. Z powodzeniem może być wykorzystywana w systemach nawadnianiach ogrodów, jak i do zasilania w wodę instalacji wodociągowych w domach czy firmach. Pompa może pompować wodę czystą, zimną i słodką.
Pompa hydroforowa MH 2000 INOX Premium wykonana jest z najlepszych materiałów, co sprawia, że przez lata będzie działała bezawaryjnie. Wykorzystanie np. stali nierdzewnej gwarantuje zabezpieczenie przed korozją. Dodatkowo posiada włącznik termiczny, który chroni silnik urządzenia przed przegrzaniem.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
korpus ssący oraz tłoczny – żeliwo
konsola – żeliwo
obudowa pompy – stal nierdzewna
wał pompy – stal nierdzewna
dławica mechaniczna – węglik-krzemu / grafit
wirniki – stal nierdzewna
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 130 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 75 m |
| Ciśnienie maksymalne | 7,5 Bar |
| Maksymalna głębokość ssania | 7 m |
| Temperatura wody | maks. 35ºC |
| Zasilanie | 230V |
| Moc silnika | 2kW |
| Króciec ssący | 1¼'' |
| Króciec tłoczny | 1'' |
| Wirniki | stal nierdzewna |
| Wysokość | 19 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Długość | 46 cm |
| Waga | 19 kg |
| Długość kabla | 0,6 m |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761113985 |