Pompa MH 1300 INOX Premium Omnigena
Opis
Pompa MH 1300 INOX Premium 230V to urządzenie, które sprawdza się znakomicie w nawadnianiu działek, ogrodnictwa, ogródków czy szklarni. Równocześnie wykorzystanie tej pompy w ramach zestawu hydroforowego, pozwoli na skuteczne zasilanie instalacji wodociągowej w domach czy przedsiębiorstwach.
Pompa MH 1300 INOX Premium Omnigena gwarantuje skuteczne tłoczenie wody czystej i zimnej, z maksymalnej głębokości 8 metrów. Urządzenie maksymalnie może tłoczyć do 100 litrów wody na minutę, a maksymalne podnoszenie równa się 55 metrów. Pompa Omnigena została wykonana z najlepszych materiałów, co daje maksymalne zabezpieczenie podczas wieloletniej pracy. Sprzęt może pracować w opcji manualnej lub automatycznej. Żeby usprawnić pracę pompy i ustawić ją w trybie automatycznym należy zakupić niezbędny osprzęt np. BRIO SK 13. Równocześnie celem zabezpieczenia pompy przed suchobiegiem, warto rozważyć zakup urządzenia Hydroguard. Produkty te można znaleźć poniżej, w PRODUKTY POWIĄZANE.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
korpus ssący oraz tłoczny – żeliwo
konsola – żeliwo
obudowa pompy – stal nierdzewna
wał pompy – stal nierdzewna
dławica mechaniczna – węglik-krzemu / grafit
wirniki – stal nierdzewna
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 100 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 55 m |
| Ciśnienie maksymalne | 5,5 Bar |
| Maksymalna głębokość ssania | 8 m |
| Temperatura wody | maks. 35ºC |
| Zasilanie | 230V |
| Moc silnika | 1,45kW |
| Króciec ssący | 1'' |
| Króciec tłoczny | 1'' |
| Ilość wirników | 5 |
| Wirniki | stal nierdzewna |
| Wysokość | 17 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Długość | 44 cm |
| Waga | 13 kg |
| Długość kabla | 0,6 m |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761106574 |