Zbiornik ocynkowany Wimest 300 l 6 bar poziomy z osprzętem
Opis
Oferta dotyczy zbiornika ocynkowanego poziomego Wimest 300L z osprzętem
Zbiornik ocynkowany Wimest 300 l 6 bar to sprzęt wysokiej klasy w przystępnej cenie. Urządzenie wykonane ze stali ocynkowanej, dzięki czemu jest odporne na korozję. W konstrukcji znajduje się wyczystka, która pozwala na szybkie i nieskomplikowane czyszczenie wnętrza zbiornika. Zbiornik o orientacji poziomej daje możliwość zamontowania pompy na górze. Wynikiem tego urządzenie o sporych parametrach nie zajmuje zbyt dużo miejsca.
Zbiornik poziomy 300 litrów może być łączony z pompami głębinowymi lub hydroforowymi. To zaś tworzy zestaw hydroforowy, który będzie efektywnie zasilał w wodę gospodarstwa domowe, firmy, czy zakłady rolnicze. Urządzenie może gromadzić wodę przemysłową, jak również wodę spożywczą.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
⭐dennica zbiornika – stal ocynkowana
⭐cylinder zbiornika – stal ocynkowana
⭐wyczystka – stal ocynkowana
⭐uszczelnienie wyczystki – guma
Dane techniczne
| Ciśnienie maksymalne | 6 bar |
| Wysokość | 61 cm |
| Długość | 127 cm |
| Średnica | 55 cm |
| Temperatura czynnika [°C] | + 2 do + 20 |
| Średnica króćców | 2'' |
| Waga rzeczywista | 58 kg |
| Orientacja | pozioma |