Zbiornik ocynkowany HVP 200 l 6 bar Hydro-Vacuum 201
Opis
Zbiornik hydroforowy ocynkowany HVP 201 6 bar o pojemności 200 litrów, to doskonałe rozwiązanie do magazynowania wody, która może być użyta w celach zarówno przemysłowych, jak i spożywczych. Firma Hydro-Vacuum przygotowuje urządzenia w oparciu o najwyższe standardy. Solidna i wytrzymała konstrukcja. Bezpieczeństwo użytkowania, a także długa żywotność.
Zbiornik hydroforowy ocynkowany Hydro-Vacuum jest wykonany z blachy stalowej niskowęglowej w całości spawanej. Urządzenie o orientacji pionowej może być montowane jedynie tam, gdzie ciśnienie nie będzie przekraczało maksymalnego ciśnienia zbiornika.
Sprzęt może być użytkowany w gospodarstwach rolnych, mieszkalnych, ogródkach działkowych czy w małym przemyśle. Po połączeniu z pompą głębinową lub hydroforową tworzy się zestaw hydroforowy.
UWAGA: oferowany zbiornik jest bez osprzętu. Poniżej, w PRODUKTY POWIĄZANE, znajdą Państwo ofertę na zbiornik z osprzętem. Jak również opcję na zakup zbiornika z osprzętem oraz z wyłącznikiem LCA2
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
⭐dennica zbiornika - stal ocynkowana
⭐cylinder zbiornika - stal ocynkowana
⭐wyczystka - stal ocynkowana
⭐uszczelnienie wyczystki - guma
Dane techniczne
| Ciśnienie maksymalne | 6 bar |
| Wysokość | 107 cm |
| Średnica | 55 cm |
| Grubość płaszcza | 2,2 mm |
| Grubość dennicy | 2,5 mm |
| Temperatura czynnika [°C] | + 6 do + 20 |
| Średnica króćców | 1 1/4" |
| Wysokość do króćca | 270 mm |
| Wysokość do spustu | 84 mm |
| Waga rzeczywista | 48 kg |
| Orientacja | pionowa |
| KOD EAN | 5905476931030 |