Zbiornik ocynkowany HVP 150 l 6 bar Hydro-Vacuum 151
Opis
Zbiornik hydroforowy ocynkowany HVP 151 6 bar Hydro-Vacuum ma pojemność 150 litrów. Urządzenie wyprodukowano z blachy stalowej niskowęglowej. Zarówno wewnątrz, jak i z zewnątrz jest ocynkowany. Pozwala to bez problemów wykorzystywać sprzęt do celów spożywczych oraz przemysłowych. Zbiornik ma orientację pionową. Wbudowana rurka drogowskazu pozwala stale sprawdzać poziom wody w zbiorniku. Urządzenia Hydro-Vacuum to solidne konstrukcje, o długiej żywotności. Eksploatacja zbiorników hydroforowych ocynkowanych jest w pełni bezpieczna, a ich montaż nie nastręcza trudności.
Jakie zastosowanie mają zbiorniki hydroforowe HVP 151 6 bar? Gospodarstwa domowe, domki letniskowe, ogródki działkowe. Dodatkowo zbiornik wraz z pompą głębinową lub hydroforową może tworzyć własny zestaw hydroforowy. Montaż urządzenia możliwy jedynie w układach, gdzie maksymalne ciśnienie nie przewyższa ciśnienia zbiornika.
UWAGA: oferowany zbiornik jest bez osprzętu. Poniżej, w PRODUKTY POWIĄZANE, znajdą Państwo ofertę na zbiornik z osprzętem. Jak również opcję na zakup zbiornika z osprzętem oraz z wyłącznikiem LCA2
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
⭐dennica zbiornika - stal ocynkowana
⭐cylinder zbiornika - stal ocynkowana
⭐wyczystka - stal ocynkowana
⭐uszczelnienie wyczystki - guma
Dane techniczne
| Ciśnienie maksymalne | 6 bar |
| Wysokość | 97 cm |
| Średnica | 50 cm |
| Grubość płaszcza | 2,2 mm |
| Grubość dennicy | 2,5 mm |
| Temperatura czynnika [°C] | + 6 do + 20 |
| Średnica króćców | 1 1/4" |
| Wysokość do króćca | 280 mm |
| Wysokość do spustu | 72 mm |
| Waga rzeczywista | 45 kg |
| Orientacja | pionowa |
| KOD EAN | 5905476931016 |