Zbiornik ocynkowany HVP 100 l 9 bar Hydro-Vacuum
Opis
Zbiornik hydroforowy ocynkowany HVP 100 l Hydro-Vacuum to urządzenie wykonane ze stali ocynkowanej, w całości spawane. Urządzenie pozwala magazynować wodę, zarówno w celach spożywczych, jak i przemysłowych. Zbiorniki Hydro-Vacuum można łączyć z pompami głębinowymi i hydroforowymi, dzięki czemu tworzą wydajne zestawy hydroforowe, które mogą zaopatrywać w wodę gospodarstwa rolne, ogrodnicze, zakłady przemysłowe, a także domy.
Elementy zbiorników hydroforowych ocynkowanych wykonane są z najlepszych materiałów, co gwarantuje długą żywotność i eksploatację na najwyższy poziomie. To właśnie stal ocynkowana sprawia, że zbiornik gwarantuje najlepsze osiągi przez długi czas użytkowania. Materiał ten jest również gwarancją ochrony przed korozją.
Zbiornik jest bez osprzętu. Proponujemy jego zakup. Osprzęt można znaleźć poniżej, w powiązanych produktach
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
⭐dennica zbiornika - stal ocynkowana
⭐cylinder zbiornika - stal ocynkowana
⭐wyczystka - stal ocynkowana
⭐uszczelnienie wyczystki - guma
Dane techniczne
| Ciśnienie maksymalne | 9 bar |
| Wysokość | 77 cm |
| Średnica | 50 cm |
| Grubość płaszcza | 2,5 mm |
| Grubość dennicy | 2,5 mm |
| Temperatura czynnika [°C] | + 6 do + 20 |
| Średnica króćców | 1" |
| Wysokość do króćca | 360 mm |
| Wysokość do spustu | 78 mm |
| Waga rzeczywista | 40 kg |
| Orientacja | pionowa |
| KOD EAN | 5905476931009 |