Zbiornik hydroforowy ZBOS 500 l Hydro-Vacuum 6BAR
Opis
Zbiorniki hydroforowe przeponowe ZBOS Hydro-Vacuum to pionowe zbiorniki, pozwalające magazynową wodę. Do produkcji urządzeń wykorzystano najlepsze materiały, w tym stal węglową. Z zewnątrz są one pokryte powłoką lakierniczą malowaną proszkowo. Woda w zbiorniku gromadzona jest w specjalnej membranie. Dzięki temu wewnętrzne elementy urządzenia nie są narażone na styczność z wodą, co chroni np. przed korozją. Zbiorniki Hydro-Vacuum można łączyć z pompami głębinowymi lub hydroforowymi. Tym sposobem tworzy się wydajne automaty hydroforowe.
Zbiornik hydroforowy przeponowy 500 l może być wykorzystywany do magazynowania wody w gospodarstwach domowych, rolnych, ogrodnictwie czy na działkach letniskowych. Urządzenie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie jest duże zapotrzebowanie na wodę. Zbiorniki mają pionową orientację, co sprawia, że z sukcesem można je montować w miejscach, gdzie nie ma zbyt dużej przestrzeni.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
⭐obudowa zbiornika – stal węglowa
⭐flansza – stal
⭐przepona – guma EPDM
Dane techniczne
| Ciśnienie maksymalne | 6 bar |
| Wysokość | 152 cm |
| Średnica | 75 cm |
| Temperatura czynnika [°C] | 0 do + 20 |
| Waga rzeczywista | 82 kg |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/4" |
| Orientacja | pionowa |
| Kod EAN | 5905476931160 |