Zbiornik hydroforowy ZBOS 500 l Hydro-Vacuum 10BAR
Opis
Zbiornik hydroforowy przeponowy Hydro-Vacuum 500 L 10 bar o orientacji pionowej przeznaczony jest do magazynowania wody użytkowej, która może być wykorzystana do zasilania zarówno budynków mieszkalnych, jak i gospodarczych, z własnego ujęcia. Prezentowany zbiornik o maksymalnym ciśnieniu roboczym pozwala gromadzić do 500 litrów wody. Orientacja pionowa zbiornika, a także kompaktowe rozmiary pozwalają na montaż w miejscach o niewielkiej powierzchni.
Zbiornik hydroforowy przeponowy HV 500 L. 10 bar w połączeniu z np. z pompą głębinową, samozasysającą utworzy wydajny zestaw hydroforowy. Wydatnie sprawdzi się tam, gdzie konieczne jest stałe i bezproblemowe zapotrzebowanie na wodę.
Zalety zbiornika hydroforowego przeponowego H-V 500 10bar:
szybki, nieskomplikowany montaż
dłuższa żywotność zbiornika z uwagi na membranę, w której znajduje się woda
zbiornik bezobsługowy
wewnętrzne i zewnętrzne malowanie zbiorników farbą proszkową
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa zbiornika – stal węglowa
flansza – stal
przepona – guma EPDM
Dane techniczne
| Ciśnienie maksymalne | 10bar |
| Wysokość | 155 cm |
| Średnica | 75 cm |
| Temperatura czynnika [°C] | 6 do + 20 |
| Waga rzeczywista | 125 kg |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/4" |
| Orientacja | pionowa |
| Kod EAN | 5905476931337 |