Zbiornik hydroforowy ZBOS 100 l Hydro-Vacuum 6BAR
Opis
Zbiornik hydroforowy przeponowy ZBOS 100 pozwala magazynować wodę do celów przemysłowych lub spożywczych. Urządzenie można połączyć z pompą głębinową lub hydroforową, dzięki czemu utworzy się zestaw hydroforowy. Sprzęt pozwala zasilać instalacje wodne w domach, ogrodnictwie, rolnictwie, a także w przemyśle.
Hydrofor przeponowy Hydro-Vacuum jest zabezpieczony przed korozją, poprzez zewnętrzną powłokę malarską. To urządzenie niezawodne, wydajne i w pełni bezpieczne. Nie ma większych problemów z montażem. Użytkowanie zbiornika ZBOS 100 można stosować nawet tam, gdzie woda ma wysoką zawartość wapnia.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
⭐obudowa zbiornika – stal węglowa
⭐flansza – stal
⭐przepona – guma EPDM
Dane techniczne
| Ciśnienie maksymalne | 6 bar |
| Wysokość | 87 cm |
| Średnica | 50 cm |
| Temperatura czynnika [°C] | 0 do + 20 |
| Waga rzeczywista | 25 kg |
| Średnica króćca tłocznego | 1" |
| Orientacja | pionowa |
| Kod EAN | 5905476931122 |