Pompa zatapialna WQ 750 PIRANIA 230V Omnigena z rozdrabniaczem
Opis
Pompa zatapialna WQ 750 PIRANIA z rozdrabniaczem Omnigena to urządzenie umożliwiające pompowanie gnojowicy, ścieków, jak i wody z zanieczyszczeniami organicznymi oraz bytowymi. Pompa zatapialna PIRANIA wyposażona jest w system rozdrabniający, dzięki czemu wstępnie tnie na kawałki pompowane medium. To zapewnia ochronę odcinkowi tłocznemu, który się nie zapcha.
Pompy Omnigena z serii PIRANIA posiadają inne zabezpieczenia, takie jak np. zabezpieczenie nadprądowe, umieszczone na kablu zasilającym. W sytuacji zablokowania wirnika np. patykiem chroni pompę przed przeciążeniem. Sterowanie pływakowe to zabezpieczenie pompy przed pracą na sucho. Urządzenie można stosować jako pompę opróżniającą zbiorniki ściekowe, zarówno w rolnictwie, jak i w użytku domowym.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa silnika – stal nierdzewna
korpus pompy – żeliwo
wirnik – stal
system tnący – stal nierdzewna
podwójna dławica mechaniczna – węglik krzemu – grafit / grafit-ceramika
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 250 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 16 m |
| Maksymalna głębokość zanurzenia | 10 m |
| Moc silnika | 0,75kW |
| Napięcie | 230V |
| Maksymalna temperatura wody | 35ºC |
| Króciec tłoczny | 2'' / 50mm |
| Waga | 20 kg |
| Wysokość pompy | 47 cm |
| Średnica pompy | 27 cm |
| Długość przewodu | 8 m |
| Klasa izolacji | B |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Kod EAN | 5907761102576 |