Pompa zatapialna WQ 1800 FURIA 230V Omnigena z rozdrabniaczem
Opis
Pompa zatapialna WQ 1800 FURIA z rozdrabniaczem firmy Omnigena to niezwykle wydajne urządzenie. Może być stosowana do pompowania wody czystej, brudnej oraz ścieków. Pompa jest zabezpieczona przed pracą na sucho, poprzez sterownik pływakowy. Nóż tnący zamontowany na korpusie wlotowym skutecznie tnie większe elementy, dzięki czemu nie zachodzi efekt zapchania rurociągu.
Pompy zatapialne z rozdrabniaczem Omnigena doskonale sprawdzają się w gospodarstwach rolnych, firmach budowlanych, jak i również w gospodarstwach domowych. Pompa zatapialna serii FURIA przystosowana jest do pracy z wężami elastycznymi.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
⭐obudowa silnika – stal nierdzewna
⭐korpus pompy – żeliwo
⭐wirnik – żeliwo
⭐system tnący – stal nierdzewna
⭐podwójna dławica mechaniczna – węglik krzemu – grafit / grafit-ceramika
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 400 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 16 m |
| Maksymalna głębokość zanurzenia | 10 m |
| Moc silnika | 1,8kW |
| Napięcie | 230V |
| Maksymalna temperatura wody | 35ºC |
| Króciec tłoczny | 2'' |
| Waga | 28 kg |
| Wysokość pompy | 58 cm |
| Średnica pompy | 35 cm |
| Długość przewodu | 5,5 m |
| Klasa izolacji | B |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Kod EAN | 5907761101067 |