Pompa zatapialna WQ 1500 PIRANIA 230V Omnigena z rozdrabniaczem
Opis
Pompa zatapialna WQ 1500 PIRANIA Omnigena z rozdrabniaczem to niezwykle nowoczesne i wydajne urządzenie. Pompa serii PIRANIA pozwala na pompowanie ścieków, gnojowicy, jak i wody z zanieczyszczeniami bytowymi czy organicznymi. Urządzenie doskonale sprawdzi się w gospodarstwach rolnych, jak i domowych.
Pompa zatapialna WQ 1500 PIRANIA wyposażona jest udogodnienia, dzięki czemu praca z nią jest w pełni bezpieczna i co ważniejsze komfortowa. Sterowanie pływakowe ochroni urządzenie przed pracą na sucho. Zabezpieczenie nadprądowe, zlokalizowane na kablu zasilającym to pewność, że nie dojdzie przeciążenia przy blokadzie wirnika np. przez patyk. Efekt zapychania się odcinka tłocznego nie wystąpi z uwagi na zamontowany rozdrabniacz.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
⭐obudowa silnika – stal nierdzewna
⭐korpus pompy – żeliwo
⭐wirnik – stal
⭐system tnący – stal nierdzewna
⭐podwójna dławica mechaniczna – węglik krzemu – grafit / grafit-ceramika
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 360 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 21 m |
| Maksymalna głębokość zanurzenia | 10 m |
| Moc silnika | 1,5kW |
| Napięcie | 230V |
| Maksymalna temperatura wody | 35ºC |
| Króciec tłoczny | 2'' / 50mm |
| Waga | 28 kg |
| Wysokość pompy | 53 cm |
| Średnica pompy | 27 cm |
| Długość przewodu | 8 m |
| Klasa izolacji | B |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Kod EAN | 5907761102569 |