Pompa zatapialna WQ 1500 FURIO 230V Omnigena z rozdrabniaczem
Opis
Pompa zatapialna WQ 1500 FURIO Omnigena z rozdrabniaczem jest urządzeniem do usuwania ścieków z instalacji. Poradzi sobie również z wodą, która jest zanieczyszczona związkami organicznymi lub bytowymi. Użytkowane może być zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w gospodarstwach rolnych. Z dużą wydajnością pompuje ścieki, wodę z zanieczyszczeniami włóknistymi, gnojowicę oraz czystą i zimną wodę.
Pompa WQ FURIO 1500 posiada system rozdrabniający, co sprawia, że bez problemów tnie elementy stałe na kawałki, nie dopuszczając do efektu zapychania się odcinka tłocznego. Sterowanie pływakowe pozwala sterować pracą pompy, poprzez załączanie urządzenia, w zależności od poziomu pompowanego medium. To ochrona przed pracą na sucho. Na kablu zasilającym znajduje się zabezpieczenie nadprądowe. W sytuacji zablokowania wirnika chroni silnik pompy przed przeciążeniem.
Doskonała, solidna konstrukcja o wydajności do 230 litrów na minutę i maksymalnej wysokości podnoszenia do 10 metrów. Pompa WQ FURIA 1500 może być zanurzona na maksymalnej głębokości 5 metrów.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy – żeliwo
pokrywa pompy – żeliwo
wirniki – żeliwo
korpus ssący – żeliwo
rozdrabniacz – stal nierdzewna
podwójna dławica mechaniczna – węglik krzemu‑grafit/grafit‑ceramika
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 230 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 10 m |
| Maksymalna głębokość zanurzenia | 5 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Napięcie | 230V |
| Maksymalna temperatura wody | 35ºC |
| Króciec tłoczny | 2'' / 50mm |
| Waga | 15 kg |
| Długość przewodu | 6 m |
| Klasa izolacji | B |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Kod EAN | 5907761101081 |