Pompa zatapialna WQ 1300 FURIA 230V Omnigena z rozdrabniaczem
Opis
Pompa zatapialna WQ 1300 FURIA z rozdrabniaczem firmy Omnigena przeznaczona jest do gnojowicy, ścieków, wody z obecnością zanieczyszczeń organicznych i zanieczyszczeń bytowych. Urządzenie wyposażone jest w system rozdrabniający który na wstępnym etapie tnie na kawałki pompowane medium. Pozwala to uniknąć efektu zapychania się odcinka tłocznego. Pompa sterowana jest za pomocą pływka, który w zależności od pompowanego medium oraz poziomu cieczy załącza lub wyłącza urządzenie. Sterowanie pływakowe jest istotne, gdyż chroni urządzenie przed pracą „na sucho”.
Pompa zatapialna z rozdrabniaczem Omnigena to urządzenie o doskonałych parametrach pracy. Urządzenie pozwala tłoczyć do 380 litrów cieczy na minutę, a maksymalna wysokość podnoszenia to aż 13 metrów. Do pompy WQ 1300 FURIA zaleca się stosowanie węży o średnicy 50 mm. Pompa zatapialna tej serii znakomicie sprawdzi się do opróżniania zbiorników ściekowych, zarówno w gospodarstwach domowych, jak i wiejskich.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
⭐obudowa silnika – stal nierdzewna
⭐korpus pompy – żeliwo
⭐wirnik – żeliwo
⭐system tnący – stal nierdzewna
⭐podwójna dławica mechaniczna – węglik krzemu – grafit / grafit-ceramika
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 380 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 13 m |
| Maksymalna głębokość zanurzenia | 10 m |
| Moc silnika | 1,3kW |
| Napięcie | 230V |
| Maksymalna temperatura wody | 35ºC |
| Króciec tłoczny | GW 2'' |
| Waga | 24 kg |
| Wysokość pompy | 51 cm |
| Średnica pompy | 33 cm |
| Długość przewodu | 5,5 m |
| Klasa izolacji | B |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Kod EAN | 5907761101029 |