Pompa zatapialna WQ 1100 PIRANIA 230V Omnigena z rozdrabniaczem
Opis
Pompa zatapialna z rozdrabniaczem WQ 1100 PIRANIA firmy Omnigena umożliwia pompowanie ścieków, gnojowicy, wody, w której znajdują się zanieczyszczenia organiczne czy bytowe. System rozdrabniający w pompie już na wstępnym etapie tnie pompowane medium. Zapobiega to zjawisku zapychania się odcinka tłocznego. Sterowanie pływakowe odpowiada za ochronę urządzenia przed pracą na sucho. Dodatkowo na kablu zasilającym znajduje się zabezpieczenie nadprądowe. Dzięki niemu pompa jest wolna od przeciążeń, które mogą wystąpić w przypadku blokady wirnika.
Pompa zatapialna PIRANIA gwarantuje wysokie parametry pracy. Maksymalna wydajność na minutę to aż 330 litrów. Maksymalna wysokość podnoszenia 19 metrów. Model WQ 1100 PIRANIA to jeden z popularniejszych w kategorii pompy do szamba z rozdrabniaczem.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa silnika – stal nierdzewna
korpus pompy – żeliwo
wirnik – stal
system tnący – stal nierdzewna
podwójna dławica mechaniczna – węglik krzemu – grafit / grafit-ceramika
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 330 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 19 m |
| Maksymalna głębokość zanurzenia | 10 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Napięcie | 230V |
| Maksymalna temperatura wody | 35ºC |
| Króciec tłoczny | 2'' / 50mm |
| Waga | 23 kg |
| Wysokość pompy | 51 cm |
| Średnica pompy | 27 cm |
| Długość przewodu | 8 m |
| Klasa izolacji | B |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Kod EAN | 5907761102415 |