Pompa zatapialna WQ 1100 FURIA ECO 230V Omnigena z rozdrabniaczem
Opis
Pompa do szamba z rozdrabniaczem WQ 1100 FURIA ECO Omnigena to urządzenie przeznaczone to tłoczenia wody zimnej oraz ścieków. Doskonale sprawdza się podczas wypompowywania wody z zalanych pomieszczeń, np. piwnicy, usuwania wody z basenów, prac sezonowych w ogrodzie. Model WQ 1100 FURIA ECO jest również chętnie wykorzystywany do prac związanych z osuszaniem placów budowlanych i tym podobnych terenów.
Pompa zatapialna z rozdrabniaczem Omnigena wykonana została z najlepszych materiałów. Jej osiągi są imponujące, gdyż potrafi pracować z maksymalną wydajnością do 300 litrów na minutę. Maksymalna wysokość podnoszenia równa się 9 metrów. Praca z tym urządzeniem jest niezwykla komfortowa.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa silnika – stal nierdzewna
korpus pompy – żeliwo
wirnik – żeliwo
system tnący – stal nierdzewna
podwójna dławica mechaniczna – węglik krzemu – grafit / grafit-ceramika
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 300 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 9 m |
| Maksymalna głębokość zanurzenia | 10 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Napięcie | 230V |
| Maksymalna temperatura wody | 35ºC |
| Króciec tłoczny | 2'' |
| Waga | 22 kg |
| Wysokość pompy | 53 cm |
| Średnica pompy | 27 cm |
| Długość przewodu | 6 m |
| Klasa izolacji | B |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Kod EAN | 5907761102514 |