Pompa zatapialna WQ 1100 FURIA 230V Omnigena z rozdrabniaczem
Opis
Pompa zatapialna z rozdrabniaczem WQ 1100 FURIA Omnigena to urządzenie znakomicie sprawdzające się w gospodarstwach rolnych, jak i w gospodarstwach rolnych. Idealnie radzi sobie z pompowaniem ścieków czy też gnojowicy. Pompa wyposażona w potrójne noże rozdrabniające skutecznie poradzi sobie ze wszystkimi elementami stałymi. Za załączanie i wyłączanie urządzenia jest odpowiedzialny sterownik pływakowy. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo pracy pompy, ochronę silnika przed pracą na sucho.
Pompa zatapialna WQ 1100 FURIA to doskonałe parametry wydajności. Maksymalna wysokość podnoszenia to aż 9 metrów, a wydajność maksymalna równa się 300 litrów na minutę. Pompa może być zanurzona na maksymalnej głębokości 10 metrów.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
⭐obudowa pompy – stal nierdzewna
⭐system rozdrabniający – stal nierdzewna
⭐wirniki – żeliwo
⭐korpus ssący – żeliwo
⭐podwójna dławica mechaniczna – węglik krzemu‑grafit/grafit‑ceramika
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 300 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 9 m |
| Maksymalna głębokość zanurzenia | 10 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Napięcie | 230V |
| Maksymalna temperatura wody | 35ºC |
| Króciec tłoczny | 2'' / 50mm |
| Waga | 21 kg |
| Wysokość pompy | 51 cm |
| Średnica pompy | 32,5 cm |
| Długość przewodu | 5,5 m |
| Klasa izolacji | B |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Kod EAN | 5907761101043 |