Pompa zatapialna TIPI 550 AUTO Omnigena 230V
Opis
Pompa zatapialna Omnigena TIPI 550 AUTO to urządzenie, które dzięki swoim rozmiarom pozwala wypompować wodę z niewielkich studzienek, otworów. Oczywiście wydajnie poradzi sobie również z wszelkiego rodzaju zalaniami. Należy jednak pamiętać, że TIPI 550 umożliwia wypompowanie wody czystej, zimnej lub w niewielkim stopniu zanieczyszczoną (max. wielkość zanieczyszczeń 5 mm).
Model pompy zatapialnej TIPI 550 posiada dwie funkcje: AUTO i MANUAL. Opcja AUTO pozwala na pozostawienie urządzenia bez nadzoru. Sterowanie elektronicznym pływakiem pompy uruchomi ją w sytuacji, kiedy woda osiągnie określony poziom. Przy zbyt niskim poziomie wody, pływak wyłącza pompę. Tryb MANUAL to włączanie i wyłączanie urządzenia przez użytkownika. Równocześnie podczas pracy pompy musi on stale ją nadzorować.
Pompy serii TIPI Omnigena przeznaczone są do użytku domowego. Nie mogą być wykorzystywane do pracy ciągłej, np. w oczkach wodnych.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
korpus pompy – technopolimer
sito ssące/podstawa – technopolimer
wirnik – Noryl
dławica mechaniczna – ceramika‑grafit
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 170 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 7 m |
| Maksymalna głębokość zanurzenia | 10 m |
| Moc silnika | 0,55kW |
| Napięcie | 230V |
| Maksymalna temperatura wody | 35ºC |
| Wielkość zanieczyszczeń max. | 5 mm |
| Króciec tłoczny | 1'' |
| Waga | 5 kg |
| Wysokość pompy | 35 cm |
| Średnica pompy | 25 cm |
| Długość przewodu | 10 m |
| Klasa izolacji | B |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Kod EAN | 5902341050186 |