Pompa zatapialna TIPI 250 AUTO Omnigena 230V
Opis
Pompy zatapialne TIPI 250 AUTO Omnigena to poręczne i lekkie urządzenia, za pomocą których można szybko i wydajnie wypompować wodę z zalanych pomieszczeń. Pompy tego typu pompują wodę czystą, zimną, jak również z niewielką domieszką zanieczyszczeń (maksymalna wielkość zanieczyszczeń 5 mm). Niewielka konstrukcja sprawia, że urządzenia to poradzą sobie w wąskich studzienkach, otworach.
Pompa TIPI 250 AUTO 230V posiada dwie funkcje pracy: AUTO i MANUAL. Opcja AUTO sterowana za pomocą elektronicznego pływaka. Pływak uruchamia pompę, kiedy poziom wody osiąga określoną wartość, a wyłącza, gdy jest on za niski. To gwarancja bezpieczeństwa użytkowania pompy. Opcja MANUAL dotyczy ciągłego pompowania wody, jest uruchamiana przez użytkownika. Używając opcji MANUAL, należy cały czas nadzorować pracę pompy.
Pompa zatapialna TIPI przeznaczona jest jedynie do pracy w warunkach domowych. Nie może być wykorzystywana do pracy w trybie ciągłym.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
korpus pompy – technopolimer
sito ssące/podstawa – technopolimer
wirnik – Noryl
dławica mechaniczna – ceramika‑grafit
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 100 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 6 m |
| Maksymalna głębokość zanurzenia | 10 m |
| Moc silnika | 0,25kW |
| Napięcie | 230V |
| Maksymalna temperatura wody | 35ºC |
| Wielkość zanieczyszczeń max. | 5 mm |
| Króciec tłoczny | 1'' |
| Waga | 4,5 kg |
| Wysokość pompy | 33 cm |
| Średnica pompy | 25 cm |
| Długość przewodu | 10 m |
| Klasa izolacji | B |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Kod EAN | 5907761100039 |