Pompa zatapialna Multi WQ 1800F Omnigena 230V
Opis
Pompa zatapialna Multi WQ 1800F Omnigena to doskonałe urządzenie wielostopniowe, mające znakomite parametry wydajności. Pozwoli tłoczyć do 290 litrów wody na minutę, a maksymalna wysokość podnoszenia to 53 metry. Urządzenie wykonane z najlepszych materiałów, dzięki czemu ma się pewność, że będzie pracować przez długie lata.
Pompa zatapialna Multi WQ wyposażona jest w sterownik pływakowy, dzięki czemu urządzenie jest chronione przed pracą na sucho.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa silnika – stal nierdzewna
obudowa pompy – żeliwo
wirniki – żeliwo
sito wlotowe – stal nierdzewna
wieko pompy – żeliwo
dławica mechaniczna – ceramik – grafit / grafit- ceramika
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 290 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 53 m |
| Maksymalna głębokość zanurzenia | 10 m |
| Moc silnika | 1,8kW |
| Napięcie | 230V |
| Maksymalna temperatura wody | 35ºC |
| Wielkość zanieczyszczeń max. | 0,5 mm |
| Króciec tłoczny | GW 2'' |
| Waga | 37 kg |
| Wysokość pompy | 68 |
| Średnica pompy | 23 |
| Długość przewodu | 8 m |
| Klasa izolacji | B |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Kod EAN | 5907761102903 |