Pompa obiegowa OMIS 40-80/200 + kołnierze Omnigena
Opis
Pompy serii OMIS mogą być stosowane zarówno w małych jak i średnich układach centralnego ogrzewania. Dodatkowo mają zastosowanie do pompowania wody pitnej. Pompy OMIS pracują w obiegach wodnych, gdzie minimalna temperatura wody to 5°C, a maksymalna 120°C.
Pompy nie mogą pracować w obiegach wodnych lub w obiegach zawierających wodę z glikolem w których mogą występować zanieczyszczenia stałe (np. kawałki rdzy, kamienia kotłowego).
UWAGA: pompa nawet na chwilę nie może zostać uruchomiona na sucho.
Zalety pompy OMIS:
✅mały pobór prądu
✅trzystopniowa regulacja prędkości obrotowej
✅odporność na roztwór wody z glikolem w stosunku 50/50
✅odporność na wysoką temperaturę
✅standardowe wymiary przyłącza
✅solidna i trwała konstrukcja
✅prosty i szybki montaż
✅łatwa obsługa
✅śruby, flansze, uszczelki w zestawie
Dane techniczne:
⚙️Maksymalna wydajność: 160 l/min
⚙️Maksymalna wysokość podnoszenia: 8 m
⚙️Max. prędkość obrotowa silnika: 2850 obr/min
⚙️Moc silnika: 130 / 220 / 245
⚙️Rozstaw króćców: 200 mm
⚙️Waga pompy: 6,5 kg
⚙️Króciec tłoczny: 1½"x1½"
⚙️Zakres temperatury pracy: 5°C + 120°C
⚙️Temperatura otoczenia podczas pracy: 0°C + 40°C
⚙️Ciśnienie maksymalne w układzie: 10 bar
⚙️Stopień ochrony: IP 44
⚙️Klasa izolacji: F
Wykonanie materiałowe:
⭐wał pompy - ceramika
⭐korpus pompy - żeliwo
⭐wirnik – PPO
⭐obudowa silnika: aluminium
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 160 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 8 m |
| Moc silnika | 130 / 220 / 245 |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 10 bar |
| Temp. wody maksymalna | 120°C |
| Waga | 6,5 kg |
| Średnica króćca tłocznego | 1½"x1½" |
| Stopień ochrony | IP 44 |
| Klasa izolacji | F |
| Kod EAN | 5907761100275 |