Pompa hydroforowa WZ 900 SMART 230V Omnigena
Opis
Hydrofor WZ 900 SMART Omnigena to urządzenie wyposażone w przemiennik częstotliwości i elektroniczne sterowanie, dzięki czemu utrzymuje w instalacji stałe, ustawione przez użytkownika ciśnienie wody. Zastosowanie takiego rozwiązania oraz użycie silników PM (z magnesami stałymi), hydrofor WZ 900 SMART gwarantuje najwyższą sprawność użytkową, a także niższe zużycie energii elektrycznej w porównaniu z klasycznymi hydroforami.
Zastosowany w silniku pompy łagodny START/STOP sprawia, że nie występuje zjawisko uderzenia hydraulicznego w instalacji wodnej. Urządzenie uruchamia się automatycznie w momencie rozpoczęcia poboru wody i wyłącza się samoczynnie po zakończeniu poboru wody. Dodatkową zaletą WZ 900 SMART jest zabezpieczenie przed zamarzaniem i suchobiegiem.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
wał pompy – stal nierdzewna
wirnik – mosiądz
korpus tłoczny – żeliwo
korpus ssący – żeliwo
dławica mechaniczna: grafit/ceramika
podstawa pompy: polipropylen
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 75 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 45 m |
| Optymalny zakres pracy dla ciśnienia | 1,5 - 3 Bar |
| Ciśnienie maksymalne | 10 Bar |
| Maksymalna głębokość ssania | 8 m |
| Temperatura wody | od 0ºC do 60ºC |
| Temperatura otoczenia (praca) | od -10ºC do 40ºC |
| PH wody | 6 - 8 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc silnika | 0,9kW |
| Króciec ssący | 1'' |
| Króciec tłoczny | 1'' |
| Ilość wirników | 1 |
| Waga | 8,9 kg |
| Długość kabla | 1,1 m |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761120006 |