Pompa hydroforowa SM 98-5 230V Speroni
Opis
Pompa samozasysająca SM 98-5 Speroni doskonale sprawdza się do zasilania instalacji w domach jednorodzinnych, domkach letniskowych, na działkach oraz systemów nawadniania. Pompa tłoczy wodę czystą, zimną, której temperatura maksymalna może wynosić 35ºC. W przypadku kiedy pompowana woda zawiera niewielką domieszkę piasku, konieczne będzie zamontowanie odpowiedniego filtra antypiaskowego (w PRODUKTY POWIĄZANE proponujemy odpowiedni osprzęt). Należy pamiętać, że tłoczona ciecz powinna spełniać odpowiednie warunki: gęstość 1,0kg/dm³, lepkość 10mm²/s, zanieczyszczenia cząstkami nieścieralnymi o wielkości do 0,5mm w ilościach śladowych.
Pompa Speroni SM 98-5 wykonana jest z najlepszych materiałów, takich jak stal nierdzewna czy żeliwo. Dzięki temu pompa posłuży do pompowania wody przez długi czas.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
wał – stal nierdzewna
wirniki – noryl
korpus tłoczny – żeliwo
korpus ssący – żeliwo
uszczelnienie mechaniczne – węgiel ceramika
dyfuzory - noryl
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 100 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 60 m |
| Ciśnienie maksymalne | 6 Bar |
| Maksymalna głębokość ssania | 8 m |
| Temperatura wody | maks. 35ºC |
| Zasilanie | 230V |
| Moc silnika | 1kW |
| Króciec ssący | 1'' |
| Króciec tłoczny | 1'' |
| Ilość wirników | 5 |
| Wirniki | noryl (technopolimer) |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość | 42 cm |
| Waga | 13 kg |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Klasa izolacji | F |