Pompa hydroforowa RSM 60 230V Speroni
Opis
Pompa RSM 60 Speroni to urządzenie z jednofazowym silnikiem (230V) mająca rozliczne zastosowania. Tłoczy wodę do instalacji wodociągowych w domach, domkach letniskowych, niewielkich warsztatach, czy rolnictwie. Sprawdza się również jako źródło wody w systemach nawadniania na działkach, w ogrodnictwie. Z powodzeniem tworzy wydajne zestawy hydroforowe, wystarczy tylko połączyć ją z odpowiednim zbiornikiem hydroforowym.
Pompa hydroforowa Speroni RSM 60 może pompować wodę czystą, zimną, o temperaturze nieprzekraczającej 35ºC. Tłoczone ciecze powinny spełniać określone warunki, a mianowicie: gęstość 1,0kg/dm³, lepkość 10mm²/s, zanieczyszczenia cząstkami nieścieralnymi o wielkości do 0,5mm w ilościach śladowych. Doskonałe wykonanie materiałowe pompy RSM 60, wydajność, a także przystępna. To urządzenie godne polecenia.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy – stal nierdzewna
wał – stal nierdzewna
wirniki – noryl
korpus ssąco-tłoczny – stal nierdzewna
dyfuzor – Noryl technopolimer
wsparcie silnika – aluminium
uszczelnienie mechaniczne – ceramika grafit
kołnierz uszczelniający – stal nierdzewna
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 180 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 85 m |
| Ciśnienie maksymalne | 8,5 Bar |
| Maksymalna głębokość ssania | 8 m |
| Temperatura wody | maks. 35ºC |
| Zasilanie | 230V |
| Moc silnika | 2,2kW |
| Króciec ssący | 1¼'' |
| Króciec tłoczny | 1¼'' |
| Ilość wirników | 5 |
| Wirniki | noryl (technopolimer) |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość | 58 cm |
| Waga | 24 kg |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Klasa izolacji | F |