Pompa hydroforowa RSM 4 230V Speroni
Opis
Pompa hydroforowa RSM 4 Speroni z jednofazowym silnikiem posiada niezwykle wydajne parametry. Maksymalna wydajność to aż 90 litrów na minutę, a maksymalne podnoszenie do 45 metrów. Pompy Speroni to szeroki wachlarz możliwości. Mogą być stosowane w instalacjach domowych, w systemach nawadniania, a także tworzyć niezwykle efektywne zestawy hydroforowe. Pompa samozasysająca RSM 4 230V tłoczy wodę zimną, czystą, której maksymalna temperatura może wynosić 35ºC. Dodatkowo tłoczona ciecz może mieć niewielkie zanieczyszczenia. Mowa o następujących parametrach zanieczyszczeń: gęstość 1,0kg/dm³, lepkość 10mm²/s, zanieczyszczenia cząstkami nieścieralnymi o wielkości do 0,5mm w ilościach śladowych.
Pompy hydroforowe serii RSM Speroni są niezwykle proste w obsłudze, co pozwala na szybkie ich uruchomienie i maksymalne wykorzystanie. Zostały przygotowane z najlepszych materiałów, takich jak choćby stal nierdzewna. Dzięki temu są odporne na korozję, jak również gwarantują wieloletnią pracę. Jeżeli woda pompowana za pomocą pompy RSM 4 Speroni będzie zawierała niewielkie domieszki piasku, warto dokupić filtr antypiaskowy (sprawdź poniżej PRODUKTY POWIĄZANE).
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy – stal nierdzewna
wał – stal nierdzewna
wirniki – noryl
korpus ssąco-tłoczny – stal nierdzewna
dyfuzor – Noryl technopolimer
wsparcie silnika – aluminium
uszczelnienie mechaniczne – ceramika grafit
kołnierz uszczelniający – stal nierdzewna
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 100 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 50 m |
| Ciśnienie maksymalne | 5 Bar |
| Maksymalna głębokość ssania | 8 m |
| Temperatura wody | maks. 35ºC |
| Zasilanie | 230V |
| Moc silnika | 0,75kW |
| Króciec ssący | 1'' |
| Króciec tłoczny | 1'' |
| Ilość wirników | 5 |
| Wirniki | noryl (technopolimer) |
| Wysokość | 18 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Długość | 41 cm |
| Waga | 14,5 kg |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Klasa izolacji | F |