Pompa hydroforowa RS 50 400V Speroni
Opis
Pompa Speroni RS 50 400V pozwala pobierać wodę czystą, zimną, o maksymalnej temperaturze 35ºC. Znakomite parametry pracy (maksymalna wydajność do 180 litrów na minutę), a także doskonała jakość wykonania, to gwarancja, że pompa Speroni będzie wydajnie pracowała przez długie lata.
Pompa RS 50 Speroni sprawdzi się w domach, jako jeden z elementów instalacji hydroforowych. Może być także używana w systemach nawadniania (działki, sady, ogrody) oraz w zakładach przemysłowych.
Wykonanie materiałowe:
obudowa pompy – stal nierdzewna AISI 304
korpus silnika – żeliwo
dyfuzor – noryl
wirniki – noryl
wał – stal nierdzewna AISI 304
korpus ssąco-tłoczny – stal nierdzewna
uszczelnienie mechaniczne - ceramika/grafit/NBR
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 180 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 70 m |
| Ciśnienie maksymalne | 7Bar |
| Maksymalna głębokość ssania | 7m |
| Zasilanie | 400V |
| Moc silnika | 1,85kW |
| Króciec ssący | 1¼'' |
| Króciec tłoczny | 1'' |
| Wysokość | 24,2 cm |
| Szerokość | 19,4 cm |
| Długość | 54,3 cm |
| Waga | 25 kg |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Klasa izolacji | F |
| Kod EAN | 8006414009808 |