Pompa hydroforowa MH 2600 INOX Premium z osprzętem
Opis
Pompa hydroforowa Omnigena z osprzętem to urządzenie pozwalające pompować z własnego ujęcia wodę zimną i czystą. Dodatkowo pompy serii MH znakomicie radzą sobie z pompowaniem wody ze zbiorników wodnych. Zastosowanie pompy Omnigena to między innymi różnego rodzaju systemy nawadniania, a także zasilanie w wodę instalacji wodociągowych w celach użytkowych oraz przemysłowych.
Pompa MH 2600 INOX PREMIUM wykonana jest z najlepszych materiałów, w tym ze stali nierdzewnej. Zapewnia to ochronę urządzenia przed korozją oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Pompa Omnigena z osprzętem, czyli manometrem, wyłącznikiem ciśnieniowym oraz wyjściem tłocznym pięciodrożnym.
Chcąc stworzyć niezwykle wydajny zestaw hydroforowy, warto dokupić do pompy zbiornik. W PRODUKTY POWIĄZANE proponujemy kilka wariantów zbiorników marki Aquqsystem oraz Omnigena.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
korpus ssący oraz tłoczny – żeliwo
wał pompy – stal nierdzewna
dławica mechaniczna – węglik-krzemu / grafit
wirniki – stal nierdzewna
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 150 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 80 m |
| Ciśnienie maksymalne | 8 Bar |
| Maksymalna głębokość ssania | 8 m |
| Temperatura wody | maks. 35ºC |
| Zasilanie | 230V |
| Moc silnika | 2,4kW |
| Króciec ssący | 1¼'' |
| Króciec tłoczny | 1 |
| Wirniki | stal nierdzewna |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Długość | 46 cm |
| Waga | 22 kg |
| Długość kabla | 0,6 m |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761114050 |