Pompa głębinowa 5U 30-5 Omnigena 400V kabel startowy
Opis
Pompa głębinowa Omnigena 5U 30-5 to urządzenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Znakomicie sprawdzi się w domach jednorodzinnych, gospodarstwach rolnych, małych firmach przemysłowych, jak również doskonale będzie nawadniać ogrody, szklarnie czy pola.
Średnica urządzenia to 125 mm, dzięki czemu montaż jest możliwy w otworach studni o minimalnej średnicy 160 mm. Pompa głębinowa Omnigena wykonana jest z najlepszych materiałów, co sprawia, że nie grozi jej korozja albo uszkodzenia mechaniczne. Urządzenie przeznaczone jest do pompowania wody czystej, zimnej, której temperatura nie przekracza 35ºC. Maksymalna wydajność pompy to aż 740 l/min.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - noryl
sito ssące - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 740 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 51 m |
| Moc silnika | 4kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 5,1 bar |
| Wysokość | 115 cm |
| Średnica pompy | 125 mm |
| Długość przewodu | 2 m |
| Średnica króćca tłocznego | 3" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761102996 |