Pompa głębinowa 5U 30-13 Omnigena 400V kabel startowy
Opis
Pompa głębinowa 5U 30-13 pozwala zaopatrywać w bieżącą wodę obiekty przemysłowe, a także gospodarstwa domowe. Znajdzie swoje zastosowanie również do zasilania zbiorników nawadniających, co jest przydatne np. w rolnictwie, sadownictwie i ogrodnictwie. Urządzenie to gwarantuje wysoką wydajność: tłoczenie 740 litrów wody na minutę oraz wynoszenie aż do 132 metrów. Sprzęt może być zanurzony maksymalnie do 50 metrów.
Pompy głębinowe Omnigena serii 5U tłoczą wodę zimną, czystą, której maksymalna temperatura to 35ºC. W pompowanej wodzie nie mogą znajdować się żadne elementy cząstek stałych oraz długowłóknistych. Przed montażem pompy głębinowej 5U 30-13 konieczne jest sprawdzenie wielkości źródła wody. Zbyt mała ilość wody, którą ma pompować pompa, będzie powodował jej odsłonięcie, co prowadzi do tzw. pracy na sucho.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - noryl
sito ssące - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 740 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 132 m |
| Moc silnika | 11kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 13,2 bar |
| Wysokość | 192 cm |
| Średnica pompy | 125 mm |
| Długość przewodu | 2 m |
| Średnica króćca tłocznego | 3" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761117983 |