Pompa głębinowa 5U 30-12 Omnigena 400V kabel startowy
Opis
Omnigena proponuje szeroki asortyment pomp głębinowych. Niezwykle ciekawie prezentuje się pompa głębinowa 5U 30-12. Urządzenie to pozwala czerpać wodę zimną, czystą, o maksymalnej temperaturze 35ºC. W wodzie tłoczonej przez pompę serii 5U nie mogą się znajdować żadne elementy szlifujące oraz włókniste.
Producent Omnigena przy produkcji pomp głębinowych używa tylko najlepszych materiałów. Stal nierdzewna, mosiądz, noryl sprawiają, że sprzęt będzie służył latami, a korozja, czy uszkodzenia mechaniczne mu niestraszne. Gdzie stosować pompę głębinową serii 5U z sukcesami? Zdecydowanie sprawdzi się w domach jednorodzinnych, domkach letniskowych, ogrodnictwie, rolnictwie czy niewielkich zakładach przemysłowych. Średnica urządzenia to 125 mm, dlatego też jej montaż jest możliwy w otworach studni o minimalnej średnicy 160 mm.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - noryl
sito ssące - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 740 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 121 m |
| Moc silnika | 9,2kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 12,1 bar |
| Wysokość | 181 cm |
| Średnica pompy | 125 mm |
| Długość przewodu | 2 m |
| Średnica króćca tłocznego | 3" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761117983 |