Pompa głębinowa 5G 20-9 Omnigena 400V kabel startowy
Opis
Pompa głębinowa 5G 20-9 od renomowanego producenta Omnigena, gwarantuje wysokie osiągi. Maksymalne podnoszenie wody 95 m, a wydajność dochodzi do 510 l/min. Dzięki temu znakomicie sprawdzi się w gospodarstwach rolnych, ogrodniczych, domach jednorodzinnych, czy małych firmach. Sprzęt ten wykonany został z najlepszych materiałów. Części urządzenia, które mają styczność z wodą, zrobione są ze stali nierdzewnej. To gwarancja, że nie pojawi się korozja.
Pompy głębinowe serii 5G mają średnicę 125 mm, co pozwala je montować w studniach o minimalnej średnicy 160 mm. Urządzenie pompuje wodę czystą, zimną, której temperatura nie może przekroczyć 35ºC.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - noryl
sito ssące - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 510 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 95 m |
| Moc silnika | 5,5kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 9,5 bar |
| Wysokość | 140 cm |
| Średnica pompy | 125 mm |
| Waga | 48 kg |
| Długość przewodu | 2 m |
| Średnica króćca tłocznego | 3" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761102989 |