Pompa głębinowa 5G 20-7 Omnigena 400V kabel startowy
Opis
Pompa głębinowa 5” Omnigena model 20-7 to urządzenie o dużej wydajności, która zapewnia maksymalną wydajność 510 l/min. Maksymalne podnoszenie to 74 metry. Średnica urządzenia to 125 mm, dzięki czemu z powodzeniem może być stosowana w studniach o minimalnej średnicy 160 mm. Pompa głębinowa 5G 20-7 tłoczy wodę czystą, zimną, wolną od stałych elementów szlifujących oraz długowłóknistych.
Pompa może być zanurzona do 50 m, równocześnie zezwala się maksymalnie na 20 uruchomień na godzinę. Urządzenie wykonane z materiałów, które gwarantują niezawodność, uniknięcie korozji czy zniszczeń mechanicznych. Doskonale sprawdzi się zarówno w gospodarstwach domowych, domkach letniskowych, jak i w gospodarstwach rolnych, małych zakładach przemysłowych.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - noryl
sito ssące - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 510 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 74 m |
| Moc silnika | 4kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 7,4 bar |
| Wysokość | 123 cm |
| Średnica pompy | 125 mm |
| Waga | 42 kg |
| Długość przewodu | 2 m |
| Średnica króćca tłocznego | 3" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761117945 |