Pompa głębinowa 5G 20-19 Omnigena 400V kabel startowy
Opis
Niezwykle wydajna pompa głębinowa Omnigena 5G gwarantuje znakomite osiągi. Jej wydajność maksymalna to 510 l/min, a podnoszenia 200 m. Urządzenie może być zanurzone do 50 m. Znajdzie zastosowanie w studniach, o minimalnym otworze 160 mm. Wydajnie tłoczy wodę czystą, zimną, której temperatura nie może być wyższa niż 35ºC.
Pompa głębinowa 5G 20-19 przygotowana została w oparciu o najlepsze materiały. Stal nierdzewna, noryl i mosiądz sprawiają, że urządzenie jest w odporne na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Z powodzeniem pompa może być wykorzystywana w ogrodnictwie, rolnictwie, a także domach jednorodzinnych czy małych firmach.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - noryl
sito ssące - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 510 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 200 m |
| Moc silnika | 11kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 20 bar |
| Wysokość | 221 cm |
| Średnica pompy | 125 mm |
| Waga | 70 kg |
| Długość przewodu | 2 m |
| Średnica króćca tłocznego | 3" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761117952 |