Pompa głębinowa 5G 20-15 Omnigena 400V kabel startowy
Opis
Pompa Omnigena 5G 20-15 z silinikiem o mocy 9,5kW gwarantuje maksymalną wydajność na poziomie 510 l/min. Maksymalne wynoszenie tego urządzenia to 165 m. Doskonale nadaje się do tłoczenia zimnej, czystej wody, pod warunkiem, że jej temperatura nie przekracza 35ºC. Można ją stosować w domach jednorodzinnych, małych zakładach przemysłowych, gospodarstwach rolnych czy ogrodniczych.
Konstrukcja pompy została wykonana z najlepszych materiałów, takich jak noryl, mosiądz czy stal nierdzewna. Dzięki temu działa w sposób bezbłędny, jest zabezpieczona przed korozją czy uszkodzeniami mechanicznymi. Średnica pompy to 125 mm, dzięki czemu może być zamontowana w studniach od 160 mm.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - noryl
sito ssące - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 510 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 165 m |
| Moc silnika | 9,2kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 16,5 bar |
| Wysokość | 190 cm |
| Średnica pompy | 125 mm |
| Waga | 63 kg |
| Długość przewodu | 2 m |
| Średnica króćca tłocznego | 3" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761102972 |