Pompa głębinowa 5G 20-11 Omnigena 400V kabel startowy
Opis
Pompy głębinowe 5G Omnigena to doskonały wybór, kiedy potrzebne jest urządzenie, które skutecznie będzie tłoczyć duże ilości wody. Pompa 5G 20-11 pozwala pompować aż 510 litrów wody na minutę. Do tego wysokość podnoszenia równa się 122 metry. Maksymalne zanurzenie urządzenia to 50 metrów. Pompa idealnie nadaje się na tłoczenie wody czystej, zimnej, która jednak nie powinna mieć więcej niż 35ºC. Wszystkie elementy sprzętu, które mają styczność z wodą, są odporne na korozję. Wynika to z faktu, że zostały wykonane z odpowiedniej jakości stali nierdzewnej.
Pompa głębinowa 5G 20-11 Omnigena może być montowana w studniach, o średnicy większej niż 160 mm. Sam sprzęt powinien być uruchamiany do 20 razy na godzinę. Pompa głębinowa serii 5G idealnie sprawdzi się w rolnictwie, ogrodnictwie, sadownictwie, przemyśle, ale i również w domach jednorodzinnych.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - noryl
sito ssące - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 510 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 122 m |
| Moc silnika | 7,5kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 12,2 bar |
| Wysokość | 163 cm |
| Średnica pompy | 125 mm |
| Waga | 57,5 kg |
| Długość przewodu | 2 m |
| Średnica króćca tłocznego | 3" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761102965 |